Aynen Aynen 6. sezon 1. bölüm fragmanı yayımlandı

Aynen-Aynen

BluTv’nin sevilen dizilerinden Aynen Aynen, 6. sezonu ile seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Geri sayımın başladığı bugünlerde BluTV resmi YouTube kanalı, Aynen Aynen 6. sezon 1. bölüm fragmanını yayımladı.

Aynen Aynen

Aynen Aynen oyuncu kadrosunda bir değişiklik var mı?

Aynen Aynen 2019 yılında bir YouTube dizisi olarak serüvenine başlasa da ilerleyen zamanlarda yoğun ilgi görmesi üzerine BluTV’ye taşınmıştı. Yönetmenliğini Yunus Ozan Kurt’un yaptığı dizide ilk sezonlar başrollerde Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu‘nu izlesek de ilerleyen sezonlarda Uraz Kaygılaroğlu diziye veda ettiği için onun yerine Kerem Bursin‘i izlemiştik. 6. sezonda da yine Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bursin’i başrollerde göreceğiz.

Aynen Aynen konusu

Aynen Aynen, birbirini seven fakat bazı konularda büyük anlaşmazlıklar yaşayan Nil ve Deniz karakterlerini ele alıyor. İlk bölümlerde birbirlerine olan aşklarını gizlemeye çalışsalar da nihayetinde evlenen çiftimiz bu sefer de evliliğe alışmaya çalışıyor. 6. sezonda yine Nil ve Deniz ikilisinin arasındaki aşka ve çatışmalara bolca şahitlik edeceğiz gibi duruyor.

Aynen Aynen 6. sezon 1. bölüm fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Office

Bir sit-com efsanesi: The Office

Sonraki
Kelebek Etkisi

Günün film önerisi: Kelebek Etkisi