Atypical dizisinin final sezonu geliyor

Atypical

Atypical dizisinin final sezonu 9 Temmuz’da yayımlanacak. Üç sezondur devam eden Atypical dizisi, dördüncü sezonuyla ekranlara veda edecek.

Atypical dizisinin konusu

Atypical dizisi komedi ve drama türündedir. Otizmli genç Sam Gander’i merkeze alarak hikaye ilerler. Aynı zamanda kız kardeşi Casey, ebeveynleri Elsa ve Doug etrafında dönen olayları da izleriz. Geçmiş sezonlarında Sam’in amacı bir kız arkadaş edinmektir. Aynı zamanda terapisti Julia için farklı hisleri vardır. Sam’in en yakın arkadaşı Zahid ona hep yardımcı olur. Pagie Hardaway ile tanıştıktan sonra bu amacına ulaşır. Pagie, Sam için büyük iyilikler yapar. Çalkantılı bir ilişkileri olsa da birlikte üstesinden gelirler.

aty

Atypical final sezonu

İlk sezonu 2017 yılında yayımlanan Atypical dizisinin final sezonu 9 Temmuz 2021’de Netflix’te olacak. Final sezonu 10 bölümden oluşacak. Yeni sezonda Sam’in başka bir eve taşınmasını ve yeni büyük adımlar atmasını izleyeceğiz. Annesi Elsa için de oğlunun bu denli büyümesi hem gurur verici hem de hala endişe vericidir. Sam’i arkadaşlarıyla birlikte görürüz. Yine etrafında ona destek veren Casey, Pagie ve Zahid vardır. Üniversite hayatına adım atmasıyla geleceğine dair endişeleri artmaya başlar. Aile evinden ayrılmak ise Sam için hiç kolay olmayacaktır. Sam, yeni başlangıcın zor olduğunun farkında olup üstesinden gelmeye çabalamaktadır. Casey’i ise kendi ailesi, çevresi ve aşk hayatında dönen olaylarla uğraşırken görürüz.

Atypical oyuncu kadrosu

Oyuncu kadrosunda; Keir Glichirst, Bridregte Lundy Pane, Jeniffer Jason Laugh, Micheal Rapaport, Amy Okuda, Dik Dodani, Fivel Stewart, Jenna Boyd ve Graham Rogers gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yayımlanan 4. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Arınma Gecesi

Arınma Gecesi 3. sezon olacak mı?

Sonraki
Çığlık 5
mm

Çığlık 5 filminin yapımı tamamen bitti