253AF4AF FFC5 4660 BA97 BBAE2368DAB2

Attack on Titan final sezonundan yeni fragman geldi!

Merakla beklenen animenin final sezonu için fragman yayımlandı

Üçüncü sezon finalinin ardından Haziran 2019’da yayımlanan kısa bir önizleme videosunda, 4. ve final sezonunun 2020 sonbaharında geleceği müjdelenmişti.

svg%3E

Yeni sezonda stüdyo değişimi!

Pony Canyon, geçtiğimiz birkaç saatte Attack on Titan: The Final Season için yeni bir fragman yayımladı. Fragmanla birlikte bu sefer animasyon yapımından ilk üç sezondur birlikte olunan Wit Stüdyo yerine MAPPA Stüdyo’nun sorumlu olacağı duyuruldu.

Animasyon stüdyosu MAPPA; Banana Fish, Zombie Land Saga, Yuri on ICE!!! ve yeni gelecek The God of High School gibi yapımlar ile biliniyor.

Attack on Titan-Shingeki no Kyojin manga yaratıcısı Hajime Isayama, MBS belgesel programı Jōnetsu Tairiku’da Kasım 2018’de manga serisinin son paneli için kaba düzen taslağını önizlediğini ve bu yıl mangaya son vermeyi hedeflediğini belirtti.

Ayrıca Shingeki no Kyojin: Chronicle adlı bir derleme filmi 17 Temmuz’da sınırlı bir tiyatro çalışması için Japonya’da açılacak ve bu film, ilk üç sezonun 59 bölümünü özetleyecek.

Fragmandan gördüğümüz üzere; Eren, Mikasa, Armin, Conny, Sasha, Historia, Jean, Reiner, Hange, Levi ve Zeke’nin yanında hikâyeyi birçok yeni karakterle izleyeceğiz.

Yeni sezon şimdiye kadarki en hareketli ve farklı sezon olacak gibi görünüyor. Bu efsane animenin son sezonu için merakımız ve beklentimiz çok yüksek.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.