Atiye 4. sezon ne zaman?

mm
atiye

7 Aralık 2019 tarihinde ilk sezonu ile karşımıza çıkan Netflix’in ikinci Türk dizisi olan Atiye‘nin merakla beklenen 3. sezonu bugün yayımlandı. Dizinin yayımlanan 3. sezonunun ardından ise 4. sezonun ne zaman geleceği gibi sorular izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi.

Atiye

Atiye 4. sezon ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz dönemde yapılan bir açıklama ile diziden üzücü bir haber gelmişti. Yapılan resmi açıklamaya göre Atiye dizisinin 3. sezonunun final sezon olacağı resmi olarak duyurulmuştu. Yani diziye herhangi bir yeni sezon gelmeyecek.

Atiye 3. sezon konusu

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür), şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan, yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Atiye
mm

Atiye 4. sezon olacak mı?

Sonraki
Elite Öyküler: Nadia ve Guzman
mm

Elite Öyküler: Nadia ve Guzman 2. sezon olacak mı?