Atiye 3. sezon yayımlandı

mm
atiye

7 Aralık 2019 tarihinde ilk sezonu ile karşımıza çıkan Netflix’in ikinci Türk dizisi olan Atiye‘nin merakla beklenen final sezonu yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda ekibe dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

atiye

Atiye 3. sezon konusu

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür), şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan, yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Loki
mm

Loki 3. bölüm ne zaman?

Sonraki
lite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis
mm

Elite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis 2. sezon olacak mı?