Atiye 3. sezon fragmanı yayımlandı

atiye

27 Aralık 2019 tarihinde ilk sezonu ile karşımıza çıkan Netflix’in ikinci Türk dizisi olan Atiye‘nin 3. sezon fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Fragmanda da belirtildiği üzere dizinin yeni sezonu, kaldığımız yerin 8 yıl sonrasında başlayacak. Dizinin 3. sezonu, 17 Haziran 2021’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda ekibe dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

atiye

Atiye 3. sezon konusu

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür), şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan, yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Dizinin yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
emma stone

En iyi 6 Emma Stone filmi

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 40. bölüm ön izlemesi yayımlandı