Assault Lily Bouquet animesi 1 Ekim’de geliyor!

Assault Lily Bouquet

Yeni TV animesi Assault Lily: Bouquet 1 Ekim’de prömiyer yapacak.

Japon yayın detayları, Azone International’ın aksiyon-oyuncak figür karma medya projesine dayanan bir TV anime uyarlaması olan, büyük boy ve bilim kurgu silahlarıyla yabancı bir tehdide karşı savaşan lise kızlarına sahip olan Assault Lily: Bouquet’i duyurdu.

Assault Lily projesi, 2013 yılında oyuncak bebek/figür yapımcısı Azone International ve yaratıcı grup Acus tarafından tasarlanan 1/12 ölçekli aksiyon bebek figürlerine dayanan karışık medya. Projenin teması, güzel kızların silahlarla yaptığı savaşlar etrafında odaklanıyor.

Animenin başlangıçta temmuz ayında prömiyer yapması planlıyordu ancak birçok yapım gibi bu anime de, yeni tip Koronavirüs (COVID-19) salgını sırasında oyuncularının ve personelinin güvenliğine öncelik vermek için prömiyerini ekim ayına erteledi.

Assault Lily: Bouquet konusu

Assault Lily: Bouquet’in hikayesi, Dünya’nın “Huge” olarak bilinen devasa ve gizemli yaratıklar tarafından tehdit edildiği, yakın bir gelecekte geçiyor. Bu ortamda, “Lilies” olarak bilinen genç kadınlar, insanlığı korumak için “Charm” olarak bilinen bilimle sihrin ortak sonucu olan özel güçlü silahlar geliştirirler. “Charm”ın en iyi şekilde çalışabilmesi için de onları genç kızların kullanması gerekmektedir. “Huge” ile savaşmak için eğitildikleri yerler, “Gardens” olarak bilinir. Ana karakterimiz Riri Hitotsuyanagi, Tokyo’daki prestijli Yurigaoka Kız Koleji’nde arkadaşlarıyla birlikte “Huge” ile savaşmak için hazırlanıyordur.

Yönetmen koltuğunda Shoji Saeki’i gördüğümüz Assault Lily: Bouquet’in animasyon yapımını Stüdyo Shaft üstleniyor. Yeni anime, 1 Ekim 2020’de ilk kez Japon TV kanallarında prömiyer yapacak. Ayrıca 1 Ekim’de Japonya dışında yalnızca, Amazon Prime Video üzerinden de dijital olarak yayımlanmaya başlayacak.

Yapım ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Luther
mm

Luther 6. sezonu yerine film ile geliyor

Sonraki
Demon Slayer: Infinity Train

Demon Slayer: Infinity Train filminden yeni fragman!