Aşk 101 2. sezon ne zaman?

Aşk 101 2. sezon

Aşk 101 dizisinin 2. sezonu 30 Eylül‘de geliyor. The Protector ve Atiye’den sonra Netflix’in orijinal üçüncü Türk dizisi olan Aşk 101, ilk yayımlandığında büyük bir ilgi toplamıştı. İlk sezonu 24 Nisan 2020’de yayımlanan dizi sadece Türkiye’de değil, başka ülkelerde de Netflix’in Top 10 listesine girmeyi başarmış ve uzun süre yerini korumuştu. Geçtiğimiz saatlerde resmi Netflix Instagram hesabından yayımlanan video ile 2. sezonun tarihi 30 Eylül 2021 olarak duyuruldu.

Aşk 101

Dizinin senaristliğini Meriç Acemi üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer bulunuyor. Oyuncu kadrosunda; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu,Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı ve Selahattin Paşalı gibi, ilk sezondan tanıdığımız kişiler bulunuyor.

Aşk 101 2. sezonu neden gecikti?

Aşk 101’in ilk sezonu yayımlandığında pandemi yasakları başlamıştı. Dizi bu kadar sevilmesinin ardından 2. sezon onayını almış, fakat pandemi şartları nedeniyle çekimleri ertelenmişti. Çekimlere başlanıldığında ise setteki oyuncularda virüs çıkması, çekimleri aksatmıştı. Tekrar sağlık önlemleri alınıp çekimlerin bitmesinin ardından bir türlü yeni sezonun tarihi açıklanmamıştı. Nihayet herkesin beklediği ikinci sezon artık platformda yerini almaya hazır. Dizinin 30 Eylül 2021‘de izleyiciyle buluşacak.

Total
0
Shares
Önceki
Netflix
mm

Netflix korku filmi önerileri

Sonraki
Geçen Yaz Netflix

Geçen Yaz filmi geri sayıma başladı