Army of the Dead’in yeni fragmanı yayımlandı

army of the dead

Ünlü yönetmen Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Army of the Dead filminin yeni fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. 2021 yılında izleyici ile buluşacağı filmin net çıkış tarihi de geçtiğimiz haftalarda kesinleşmişti. Film, 21 Mayıs ayında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dünyanın en büyük online içerik platformlarından biri olan Netflix, resmi YouTube kanalından yayımladığı bir videoda, bu yılın en çok beklenen filmlerinden bazı kesitler paylaştı. Bazı filmlerin oyuncuları konuşurken bazı filmlerden de kısa sahneler barındırıyordu. Aynı zamanda bu yıl içerisinde, her hafta bir yeni filmin yayımlanacağını da öğrendik. Bu filmlerden biri de Army of the Dead oldu.

army of the dead

Army of the Dead konusu

Film, Las Vegas’ta yaşanan bir zombi salgını sırasında olanları konu ediniyor. Bir adam, salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret edip gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Filmin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Bridgerton

Bridgerton 3. ve 4. sezon onayını aldı

Sonraki
love and monsters

Love and Monsters, Netflix’te yayımlandı