Army of the Dead ne zaman çıkacak?

army of the dead

Ünlü yönetmen Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Army of the Dead filminin resmi fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Filmin net çıkış tarihi ise merak konusu.

army of the dead

Army of the Dead ne zaman çıkacak?

Dünyanın en büyük online içerik platformlarından biri olan Netflix, resmi YouTube kanalından yayımladığı bir videoda, bu yılın en çok beklenen filmlerinden bazı kesitler paylaştı. Bazı filmlerin oyuncuları konuşurken bazı filmlerden de kısa sahneler barındırıyordu. Aynı zamanda bu yıl içerisinde, her hafta bir yeni filmin yayımlanacağını da öğrenmiştik. Zack Snyder’ın yeni filmi de bu filmlerden biriydi. 2021 yılında yayımlanacağı kesin olan filmin net çıkış tarihi de geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Film, 21 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Army of the Dead

Army of the Dead konusu

Film, Las Vegas’ta yaşanan bir zombi salgını sırasında olanları konu ediniyor. Bir adam, salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret edip gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 27. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Chaos Walking
mm

Chaos Walking filminden yeni poster yayımlandı