Arınma Gecesi 3. sezon olacak mı?

Arınma Gecesi

Arınma Gecesi (The Purge), filmden diziye aktarılan ve Amazon Prime’da yayımlanan bir gerilim dizisi. Film serisinin oldukça beğenilmesi ve izleyicinin yeni seriler istemesi üzerine dizinin ilk sezonu 2018’de, hemen ardından 2. sezon ise 2019 yılında yayımlanmıştı. İkinci sezonun ardından gözler 3. sezona çevrildi. Peki, 3. sezon gelecek mi?

Arınma Gecesi

Arınma Gecesi 3. sezon gelecek mi?

Dizinin ilk iki sezonu, oldukça sarsıcı sahnelere ev sahipliği yapıyor. Ortalama olarak 10 bölümden oluşan bir sezonda, bütün bölümleri boyunca sadece tek bir geceye şahitlik ediliyor ve bütün ayrıntılarıyla bu gece anlatılıyor. Dizide, filmlerin aksina bu defa geceyi dışarıda geçiren insanların hikayesi anlatılıyor. Durum böyle olunca da maliyet, beklenenin oldukça üzerinde oluyor.

Arınma Gecesi yapım ekibine yeni sezonun gelip gelmeyeceği sorulduğunda ise net bir şekilde yeni bir sezonun gelmeyeceğini, fakat film konusunda bu kadar katı olunmadığı belirtiliyor. Dizinin 3. sezonu olmayacak, yani ekran ömrü iki sezon ile beraber sona erdi.

Arınma Gecesi konusu

Arınma Gecesi 3. sezon

Amerika, suç oranlarını düşürmek ve ülkenin düzenini korumak adına ”Arınma Gecesi” adı verilen bir gece tasarlar. Yılda bir sefer olan ve 12 saat süren bu gecede cinayet dahil bütün suçlar serbesttir. Siren sesinin başlaması ile başlayan gecede, yaşamında oldukça iyi bilinen ve belirli bir konuma sahip kişilerin bile akıl almaz zevklerine şahitlik ediyoruz. Herkes 12 saat boyunca suç işlemek için özgür ve bu haklarını fazlasıyla kullandıklarını görüyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
Transformers serisi izleme sırası

Transformers serisi izleme sırası

Sonraki
Atypical

Atypical dizisinin final sezonu geliyor