Aquaman 2 ne zaman çıkacak?

Aquaman 2

2018 yılında yayımlanan ilk filmin ardından yapım ekibi, devam filmi Aquaman and The Lost Kingdom için kolları sıvadı. Filmin yönetmeni, 28 Haziran tarihinde paylaştığı bir gönderi ile filmin çekimlerinin başladığını duyurdu. Devam filmi hakkında daha fazla detay için içeriğimizi okumaya devam edin.

Aquaman yönetmeni, çekimlerin başladığını duyurdu

Filmin yönetmeni James Wan, Instagram hesabından paylaştığı gönderi ile 28 Haziran 2021 tarihi itibarıyla devam filminin çekimlerinin başladığını duyurdu. Merakla beklenen filmin çekimleri başladı. Eğer pandemi nedeniyle bir aksaklık oluşmazsa çekimlerin tüm hızıyla devam etmesi planlanıyor.

Aquaman 2 çıkış tarihi

Çekimleri başlayan devam filmi, 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek. Vizyon tarihine bir seneden fazla olan yeni film, şimdiden hayranlarını heyecanlandırmaya başladı.

Aquaman 2 konusu

Bir önceki filmin devamı niteliğinde olan Aquaman and The Lost Kingdom, Necrus adı verilen kayıp bir krallığın hikayesini konu ediniyor. Okyanusta yeri tam olarak belirlenemeyen, okyanusun kayıp krallığı olarak bilinen Necrus, komşuları ve halkıyla dostça yaşama niyetinde değildir. Kahramanımız, okyanusun huzurunu sağlamak için bu filmde de oldukça mücadele verecek.

Total
0
Shares
Önceki
The Monster Of Florence

The Monster Of Florence dizisinin başrolü belli oldu

Sonraki
Loki

Loki dizisinden yeni fragman yayımlandı