Bum's Rush

Anne Hathaway ve Bill Murray, köpek draması Bum’s Rush’ın başrolünde!

Anne Hathaway ve Bill Murray, köpek draması Bum’s Rush’da birlikte rol alacaklar.

Roket Bilimi, salı günü Cannes sanal marketde dökümleri açıkladı . CAA Medya Finansmanı, Rocket Science’ın uluslararası satışları yürütmesiyle iç hakları temsil etmektedir.

Yaklaşan Tom Hanks savaş draması Greyhound‘un yönetmeni Aaron Schneider, C. Gaby Mitchell’in senaryosundan Bum’s Rush‘ı yönetiyor. Hikaye, Hathaway’in özel çizme üreticisi ve Bum adlı bir sokak köpeği (Murray tarafından seslendirilecek) arasındaki ilişkiye odaklanıyor. İkili kendilerini hem kalplerini hem de zihinlerini hayal bile edemeyeceği şekilde değiştirecek ciddi bir yol ayrımında bulurlar.

Bum's Rush

Loving ve Tree of Life gibi yapımların jeneriğinde yer alan Sarah Green, Mitchell ile birlikte yapımcı olarak yer alacak. Film Santa Barbara ve New Mexico’da çekilecek.

Yönetmen Schneider, “Get Low işbirlikçileri Robert Duvall, Bill Murray ve C Gaby Mitchell ile tekrar bir araya gelmekten çok mutluyum ve elbette Anne Hathaway ve Sarah Green ile çalışmaktan çok memnunum” dedi. Ayrıca “Bu çok özel bir proje ve bunun bir parçası olduğum için çok gururluyum. Hepimiz bu takımda köpek severiz ve şimdi hayatımızdaki değerlerini her zamankinden daha fazla takdir ediyoruz. ” diye ekledi.

Anne Hathaway’ın yer alacağı bir diğer yapım Armageddon Time ile ilgili ayrıntılı habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bum’s Rush hakkında yeni gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalın.

https://seyrederiz.com/robert-de-niro-oscar-isaac-ve-anne-hathaway-armageddon-timein-kadrosuna-katildi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.