Vikings’in yıldızı Alexander Ludwig’li Netflix filmi: Night Teeth

mm
Vikings

History Channel’ın ünlü dizisi Vikings ve Sony’nin gişe rekorları kıran filmi olan Bad Boys for Life’ta oynadığı roller ile tanınan Alexander Ludwig, bir sonraki projesini belirledi. Ludwig, yönetmen Adam Randall’ın Netflix‘in yeni gerilim türünde olacak filmi Night Teeth’in başrolünde oynamak için anlaşma imzaladı.

Night Teeth

Night Teeth konusu

Filmde, Los Angeles’ta parti dolu bir gece geçirmek için yola çıkan iki gizemli kadının kendilerini taşıyan genç bir şoförle yaşadıkları olaylar mercek altına alınıyor. Yolcuların gerçek kimlikleri ve gölgelerde gizlenen tehlikeli bir yeraltı dünyası ortaya çıktığında hayatta kalmak için savaşmalıdır.

Brent Dillon’ın senaryosunu kaleme aldığı filmde yer alacağı açıklanan diğer isimler ise Mad Men’den tanıdığımız Bryan Batt, Game of Thrones’dan tanıdığımız Alfie Allen ve Knives Out filminden tanıdığımız oyuncu Marlene Forte.

Filmin yapımında Unique Features’dan Vincent Gatewood, 42’den Ben Pugh ve Charlie Morrison yer alırken, Bob Shaye ve Erica Steinberg üst düzey yapımcı olarak görev yapıyorlar.

Henüz hakkında pek bir detay bilinmeyen film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
IMG 20200725 213811

George Clooney’den romandan uyarlama film geliyor

Sonraki
uzumaki

Uzumaki animesi 2021’e ertelendi