#yabancı

A Whisker Away anime filmi 18 Haziran’da Netflix’te

Son güncelleme:

A Whisker Away, orijinal adıyla Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu filmi 18 Haziran’da Netflix’e geliyor

Sailor Moon’un yönetmenliğini üstlendiği Junichi Sato’nun yeni filmi kediye dönüşebilen bir kızın romantik hikayesini anlatıyor.

Normalde 5 Haziran’da Japonya’da vizyona girecek olan film Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Şimdi ise en son yayımlanan tanıtım videosuyla filmin 18 Haziran tarihinde dünya çapında Netflix’te yayımlanacağı müjdelendi.

Yeni tanıtım videosunda aynı zamanda filmin kapanış müziği, Yorushika’nın seslendirdiği, ‘Usotsuki’ (The Lying Moon) isimli şarkı da yer alıyor.

#yabancı

Filmin hikayesinden daha detaylı bahsedecek olursak,

Orijinal hikaye; ‘sonsuz gizemli’ anlamına gelen ‘Muge’ lakaplı Miyo Sasaki’ye odaklanıyor. Enerjik ve tuhaf bir ortaokul öğrencisi olan Miyo, sınıf arkadaşı Kento Hinode’den hoşlanıyordur. Miyo, her gün onun dikkatini ne kadar çekmeye çalışsa da, Kento onun farkında bile değildir. Bunların yanında Miyo’nun bir sırrı vardır. Tarō adlı bir kediye dönüşmesini sağlayan sihirli bir maskeye sahip olan Miyo, maske sayesinde Kento’ya yaklaşmanın yolunu bulmuştur ancak yeniden bir insana dönüşmesi eskisi kadar kolay olabilecek midir? belki de mümkün olmayabilir..

#yabancı

İlk yayımlanan uzun tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
menajerimi ara
Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayımlandı