The Babysitter 2’den ilk görseller

mm
The Babysitter

2017 yılında Netflix’de yayımlanan ve büyük beğeni toplayan korku/komedi türündeki The Babysitter devam filminden ilk görseller paylaşıldı. Ayrıca filmim Netflix’teki gösterim tarihi resmi olarak açıklandı.

Babysitter

İlk filmde olduğu gibi The Babysitter’ın devam filminde de kamera arkasına Terminator: Salvation’dan hatırlayacağımız McG geçecek. İlk film 12 yaşındaki bir çocuğun bakıcısına aşık olması ve aslında bakıcısının hiç de göründüğü gibi olmaması ile gelişen gerilim dolu ve bir o kadar da eğlenceli olayları anlatıyordu. Satanist bir tarikatın üyesi olan Bee, aslında bakmakla sorumlu olduğu Cole’u düzenleyecekleri bir ayin eşliğinde kurban etmek istemekteydi. Bunu fark eden 12 yaşındaki Cole ise hem bakıcısı hem de tarikat üyesi arkadaşları ile ölüm kalım mücadelesine girişmek durumunda kalmıştı.

Birçok karakterin ilk Babysitter filminde öldürüldüğü biliniyor. Ancak Netflix, çoğu karakterin geri dönüşünü resmi olarak açıklamış ve herkesi şaşırtmıştı. Özellikle de Thorne, Amell ve Lee’nin karakterlerinin öldükleri farz edilmişti. Yayımlanan görsellerde ise son derece canlı görünüyorlar.

Babysitter

Yeni filmin senaryosu yine Netflix’te yayınlanan “American Vandal” televizyon dizisi ile bilinen Dan Lagana tarafından kaleme alınıyor.

Netflix orijinal yapımı Babysitter’ın devam halkası sonunda ortaya çıktı. The Babysitter: Killer Queen’in 10 Eylül tarihinde tüm dünyadaki izleyicileriyle buluşacağı resmi olarak açıklandı.

Film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
keanu reeves 47 ronin
mm

Keanu Reeves’li 47 Ronin’in devam filmi geliyor

Sonraki
E3267056 FA35 4098 8226 BFFB3C1EC6A5

Yeni Noblesse animesinden fragman ve detaylar paylaşıldı