40. İstanbul Film Festivali sinemalarda

İstanbul Film Festivali

40. İstanbul Film Festivali sinemalarda gösterime giriyor. Haziran ayında çevrim içi olarak gösterimi devam eden filmler, 18 Haziran ile 4 Temmuz tarihleri arasında sinema salonlarında olacak. Filmler, İstanbul’da bulunan Atlas Sineması ve Kadıköy Sineması’nda gösterimde olacaklar. Aynı zamanda filmonline.iksv.org üzerinden gösterilmeye devam edilecek.

filmfst

Festival Programı

40. İstanbul Film Festivali’nde çeşitli kategorilerde bulunan filmlerin özel programı var. Çevrim içi filmleri satın aldıktan sonra 30 saat izleme süresi bulunmaktadır. Festivaldeki çoğu filmde 18+ ve 16+ yaş ibaresi bulunmaktadır. TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü’nün 23 Haziran 2020 tarihli “Kültür ve Sanat Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci Genelgesi” ile gösterime açılan festivalin verileceği sinema salonları tüm pandemi önlemleriyle Kadıköy Sineması ve Atlas Sineması’nda olacak.

Festival Biletleri

Festival biletleri, çevrim içi ve sinema salonu gösterimleri için Passo internet sitesinden alınabilir olacak. Aynı zamanda sinema salonu gösterimleri için İKSV ana gişesi, Kadıköy Sineması gişesi, Atlas Sineması gişesi kullanılabilir. Öğrenci bileti ve kombine bilet satışı vardır.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Çığlık 5
mm

Çığlık 5 filminin yapımı tamamen bitti

Sonraki
Elite
mm

Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe 2. sezon olacak mı?