14 Ağustos’ta yeniden vizyona girecek Inception için yeni bir fragman yayımlandı

inception

Vizyona girişinin 10. yıl dönümünde tekrar vizyona girecek olan Inception için yeni bir fragman yayımlandı. Kısa bir süre sonra karşımıza “Tenet” ile çıkacak olan başarılı yönetmen Christopher Nolan‘ın, en sevilen filmlerinden biri olan Inception, IMAX salonlarında gösterime girecek.

Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet; yönetmen ne kadar engellemeye çalışsa da, bu zamana kadar birçok kez ertelendi. Son karar ise filmin 26 Ağustos’ta yayımlanacak olması. Üstelik bu karara göre, 10 yıllık bir efsane ile beraber vizyona giriyor.

inceeption

Inception konusu

Leonardo DiCaprio bu yapımda, çok yetenekli bir hırsız olan “Dom Cobb ” ile karşımızda. Uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu nadir insanlarda görülebilecek yeteneği, bu ender rastgelinebilecek mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şey mahvolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

Warner Bros., Inception’ın 10 yıl sonra beyazperdeye dönüşünü kutlamak ve sinema salonlarına geri dönmek için sabırsızlanan sinemaseverleri, sevilen filmin dönüşünden haberdar etmek için filmden yeni bir fragman yayımladı. Filmden yayımlanan bu yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
raised by wolves hbo max 1225861 1280x0 1

Yeni HBO Max dizi Raised by Wolves’dan fragman geldi

Sonraki
the deer king

The Deer King anime filmi 2021’e ertelendi!