10 yaşında bir psikopat: Angelica Green Kimdir?

angelica

Alyvia Alyn Lind, kendisi Daybreak dizisindeki Angelica Green’e hayat veren 12 yaşındaki aşırı sevimli bir Amerikalı çocuk oyuncu ama bugün Alyvia’nın hayatından değil de Angelica’nın hayat hikayesinden bahsedeceğiz.

Angelica Green, 10 yaşında bir dahidir. Daha altı bezlerle bağlıyken Mandelbrot kümesini çözmüş, ilk bombasını ise 6 yaşında yapmıştır düşünün artık. Tek bir sıkıntımız var o da Angelica bir piroman’dır. Yani bir şeyleri yakmaya, ateşe vermeye karşı büyük bir haz duyar. Hatta Josh, Angelica’ya birkaç defa bebek bakıcılığı yapmaya çalışmıştır ama genelde gün, Angelica’nın evi ya da Josh’un eşyalarını ateşe vermesiyle sonuçlanmıştır. Ailesi ona evde eğitim aldırdığı için hiç arkadaşı yoktur. Ailesinin onun için başka planları olmasına rağmen o hep bir gangster olmak ister. Çünkü onu her daim seven ve arkasında duran bir çeteye sahip olursa bütün problemlerin çözeceği gibi bir düşünceye kapılır.

İşte işin ilginç kısmı burada başlar. Gangster olmak için kendi kafasında bir plan yapar ve derslerinin birinde odasında ki perdelerden birini ateşe verir ve bu sayede ailesi onu psikiyatriste götürür. Merak etmeyin hepsi planın parçası. Psikiyatristine yaptığı roller sayesinde Ritalin, Prozac, Vicodin ve Adderall gibi uyuşturucu etkisi olan ilaçlar alır. Daha sonra eve gelip onları ezip karıştırarak yenilebilir slime’lar haline getirir ve bunu videoya çekip uyuşturucu ticaretini başlatır.

Glendale Lisesindekiler bunu öğrenir öğrenmez Angelica daha öğrencisi bile olmadığı bir lisenin en popüler kızı olmaya başlar. Yaptığı uyuşturuculu slime’ları özenle hazırladığı süslü paketlere koyup gizlice okulda satmaya girişir ve fazlasıyla para kazanır. Daha 10 yaşında olması ve popülerliğiyle amigo kızların arkadaş grubuna giren Angelica, kısa bir süreliğine de olsa kendini bir yere ait hissetmeye başlar ancak amigo kızların liderleri olan Demi ile girdiği bir tartışma onu çok kızdırır ve olay Demi’nin burnunu kırmasıyla sonuçlanır. Anlayacağınız yine yalnız kalmıştır.

Benim dizideki favori karakterlerimden birisi çünkü vurdumduymaz davranmaya çalışıp herkesin düşüncelerine kafayı o kadar çok takıyor ki. Üstelik dizideki kıyafetleri aşırı iyi ve bütün dizide elinde bir alev makinesi tutuyor. 10 yaşında bir kız için fazla havalı!

Total
0
Shares
Önceki
aTU2jmGQTn0516hY2sZCgYEyB0l

Çerezlik dizi arayanlara özel 5 güzel öneri

Sonraki
film theseventhseal Kopya

İnsanın varoluş mücadelesi: Yedinci Mühür